همکاری با خانه روستای ایران

خانه روستای ایران در راستای توسعه فعالیت های خود در سراسر کشور از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می کند. چنانچه علاقه مند به فعالیت در حوزه های روستایی و کشاورزی می باشید فرم زیر را به طور کامل تکمیل نموده و منتظر تماس ما باشید.

هادی شریفیان هادی شریفیان منتشر شده در چهارشنبه 1400/1/11 ساعت 10:50

قوانین و مقررات عضویت در خانه روستای ایران

برای استفاده بهتر از خدمات خانه روستای ایران، قوانینی برای اعضا تعریف شده است که اعضای محترم ملزم به رعایت این قوانین هستند.

 

 

📌اطلاعات شخصی شما توسط خانه روستا محفوظ می ماند و خانه روستا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید.

 

📌تمامی مطالب مانند متن ، گرافیک ، آرم ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خانه روستا جزء دارایی های خانه روستا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار خانه روستا است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای خانه روستا محفوظ می‏‌دارد.

 

📌لطفا در هنگام خریداری هر یک از خدمات سایت دقت نمایید ، پس از پرداخت هزینه شما عودت نمی شود.

 

 📌شما کاربر عزیز صرفا می بایست با اطلاعات حقیقی خود فرآیند ثبت نام را انجام دهید.

 

📌حساب کاربری شما تنها مختص به شما می باشد و شخص دیگری نباید از آن استفاده نماید ، بنابراین وظیفه حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور صرفا بعهده کاربر می باشد و مسئولیت  هر گونه فعالیت تحت عنوان حساب کاربری و رمز عبور داخل سایت خانه روستا بر عهده کاربر می باشد.

 

📌کاربر خانه روستا می پذیرد در صورت بروز هر گونه خطا در ثبت خدمات سایت اعم از قیمت یا محتوا از سمت خانه روستا ، در صورت صلاحدید خانه روستا ، سفارش حذف خواهد شد و وجه واریزی کاربر توسط خانه روستا به حساب اعلام شده او عودت می شود.

 

 

📌خانه روستا مسئولیتی در قبال صفحات و لینک های منقضی شده سایت ندارد و کلیه سرویس ها را در حد مطلوب ارائه میکند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال بستر نامناسب اینترنت محلی شهر کاربر ، خطای کاربر ، عدم امکانات و تجهیزات مناسب سخت افزاری و نرم افزاری کاربر  و یا خدمات مخابرات ندارد.

 

📌تمامی قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه موارد فورس ماژور خانه روستا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

📌کاربر محترم قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و سپس اقدام‌ به ثبت نام نمایید ، زیرا ثبت نام شما به منزله مطالعه و پذیرفتن کلیه قوانین می باشد.

 

📌در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس ها ، تغییری ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنای پذیرش هر گونه تغییر است.تازه های وبسایت

استاندارد های تولید محصولات سالم کشاورزی (ایران گپ)

استاندارد های تولید محصولات سالم کشاورزی (ایران گپ)


اهميت استفاده ازمحصولات سالم کشاورزی درجامعه امروزکشورمان ايران همچون ديگرکشورهای پيشرو دنيا مطلب مهمی است که به آرامی جايگاه خود را در سبد غذايی جامعه پيدا می نمايد. از طرفی عليرغم وجود درخواست و تقاضای زياد نسبت به ارايه سيستماتيک و برنامه ريزی شده محصولات سالم و گواهی شده در کشور، شبکه ای که پاسخگوی احتياجات جامعه ازيک طرف ومشوق توليدکنندگان بخش کشاورزی که به توليد اين محصولات روی آورده اند، مشاهده نميگردد.

با پیوستن به شبکه بزرگ خانه روستای ایران میتوانید علاوه بر فراگیری آموزش ها و شرکت در دوره های استاندارد محصول سالم از ظرفیت ایجاد شده برای معرفی محصول خود و ظرفیت های موجود در منطقه خود برای توسعه کسب و کار محصولات سالم برخوردار شوید.

با ما همراه شوید...

تماس با خانه روستای ایران

تماس با خانه روستای ایران


راه های ارتباطی متنوعی برای ارتباط با خانه روستای ایران در نظر گرفته شده است که تقدیم حضورتان می گردد.
مبارزه با علف های هرز در مزرعه گندم

مبارزه با علف های هرز در مزرعه گندم


شناسایی علف های هرز در مزرعه گندم و راه های مقابله با آن

دامداری کشور در یک نگاه

دامداری کشور در یک نگاه


نگاهی گذرا به وضعیت دامداری در ایران

میزان تولید، مصرف، صادرات و واردات گندم

میزان تولید، مصرف، صادرات و واردات گندم


با استفاده از فناوری های روز می توان میزان تولید را چند برابر کرد و نه تنها کشور را از واردات کم و بیش بی نیاز کرد، بلکه به کل اتحادیه اروپا گندم صادر کرد.

سوابق علمی، پژوهشی و اجرایی مهندس اسدالله ابراهیمی

سوابق علمی، پژوهشی و اجرایی مهندس اسدالله ابراهیمی


به منظور استفاده حداکثری از ظرفیتهای علمی فنی مهارتی امکانات تجهیزات فضاهای اموزشی ماشین الات و تکنولوژیهای بخش غیر دولتی برای دانش گستری وتوسعه اموزشهای مهارتی، انتقال فناوری و تکنولوژیهای نوین به واحدهای تولیدی ، کارافرینی و شتابدهی کسب و کارهای کشاورزی و روستایی ، مدیریت توسعه صادرات محصولات کشاورزی و پژوهشهای کاربردی اقدام به طراحی وساماندهی شش مرکز غیر دولتی شامل مراکز ذیل نمودم.
مزرعه کاکتوس

مزرعه کاکتوس


بازدید از مزرعه کاکتوس مهندس منیری شهرستان شهریار اسفند 99

درباره ما

درباره ما


خانه روستای ایران، میعادگاهی است برای حضور تمامی دلبستگان به این آب و خاک تا با تشریک مساعی از ظرفیت های روستاهای ایران استفاده کنیم و ایرانی آباد داشته باشیم.
قوانین و مقررات عضویت در خانه روستای ایران

قوانین و مقررات عضویت در خانه روستای ایران


برای استفاده بهتر از خدمات خانه روستای ایران، قوانینی برای اعضا تعریف شده است که اعضای محترم ملزم به رعایت این قوانین هستند.

رسالت خانه روستای ایران

  • توسعه کشاورزی هوشمند
  • شناسایی و رصد فناوری های نوین
  • انتقال دانش و تکنولوژی 
  • حمایت از کسب و کارهای روستادوست
  • شناسایی ظرفیت ها و ایجاد محیط تعاملی